G Brothers to firma wielowymiarowa, która specjalizuje się w różnych dziedzinach działalności. Wśród naszych usług znajdziesz zarówno organizację eventów czy ofertę gastronomiczną, jak i zakładanie firm oraz kompleksowe porady dla cudzoziemców. Ta ostatnia dziedzina jest dla nas priorytetowa. Jeśli właśnie przyjechałeś zza granicy, nie wiesz, gdzie jest biuro migracyjne, czego wymaga legalizacja pobytu lub też interesuje Cię prawo jazdy – my rozwiążemy Twoje problemy.

Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do wypełnienia formularza z zapytaniem lub do wysłania zapytania mailem na nasz adres mailowy podany poniżej

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.gbrothers.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez G BROTHERS INTERNATIONAL SP. Z O.O., Puławska 2B m. 36 02-566 Warszawa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem agnieszka.ali@gbrothers.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

G Brothers International

ul. Puławska 2, piętro 3 pokój nr 36, 02-566 Warszawa, Poland

Kontakt

  • +48 579 276 435
  • info@gbrothers.pl
  • ul. Puławska 2, piętro 3 pokój nr 36, 02-566 Warszawa, Poland