Archives

GB logo

Usługi pośrednictwa pracy

  • gbrothers

Praca dla cudzoziemców i nie tylko

Praca dla cudzoziemców to jeden z głównych obszarów, w których działa G BROTHERS INTERNATIONAL. Pomagamy osobom z zagranicy w znalezieniu zatrudnienia oraz zapewniamy pełne wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z uzyskaniem zezwolenia na pobyt, oraz podjęcie pracy na terenie naszego kraju. Współpracu..
it service

Technologie informacyjne

  • gbrothers
Chcemy skorzystać z okazji i zaprezentować naszego kluczowego partnera w dziedzinie informatyki. Jest nim firma iGlobe IT Solutions, która prowadzi działalność na całym świecie. iGlobe IT Solutions pomaga przedsiębiorcom odnaleźć się we współczesnym świecie Internetu i komputerów, co może znacznie poprawiać wyniki firm naszych klientów. Tworzymy strony internetowe oraz..
import export service

Import-eksport

  • gbrothers
Te usługę realizujemy na podstawie indywidualnych umów z klientem. Podejmujemy się przewozu większości towarów oprócz nietrwałej żywności. Umowy mogą być jednorazowe, lub – ze względu na kontrakt klienta – długofalowe.
medical service

Sprzęt medyczny

  • gbrothers
Bierzemy udział w przetargach na zakupy sprzętu medycznego. Są to zarówno jednorazowe urządzenia używane np. na salach operacyjnych np. igły, nici chirurgiczne, tampony, ale też sprzęt na oddziały szpitalne jak wielofunkcyjne łóżka a nawet taborety do sal szpitalnych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybką dostawę.
legal service

Porady dla cudzoziemców i pomoc organizacyjna

  • gbrothers
Podejmujemy się pomocy osobom zagubionym w świecie urzędów i przepisów. Pomagamy załatwiać sprawy wymagające działań, które mogą przynieść niekorzystne dla naszego klienta skutki prawne. Wskazujemy instytucje, które są odpowiedzialne za załatwianie poszczególnych zadań. Pomagamy wypełniać druki i składać je w odpowiednich placówkach. Naszym priorytetem są po..
food service

Gastronomia

  • gbrothers
Temat smaczny a więc bliski każdemu. Organizujemy przyjęcia okazjonalne, rodzinne firmowe, ale także np. dla dzieci pod okiem dietetyka. Proponujemy ciekawe menu - regionalne, narodowe z cyklu kuchnie świata. Gotujemy dla wegetarian i wegan. Gwarantujemy dobrą jakość naszych produktów. Przygotowujemy catering dla firm, ale także klientów indywidualnych. Opieramy się na..
events service

Eventy

  • gbrothers
Podejmujemy się organizacji imprez i spotkań firmowych. Na życzenie szukamy ciekawych i niekonwencjonalnych miejsc. Możemy też zaproponować eventy tematyczne np. "lata dwudzieste, lata trzydzieste". Organizujemy quizy dla rozruszania umysłu - może historyczny, a może związany z kuchnią. Zwycięzca przekazuje wygraną na jakiś sympatyczny cel np. ratowanie zwierzaków. Jes..