events service

Eventy

Podejmujemy się organizacji imprez i spotkań firmowych. Na życzenie szukamy ciekawych i niekonwencjonalnych miejsc. Możemy też zaproponować eventy tematyczne np. "lata dwudzieste, lata trzydzieste". Organizujemy quizy dla rozruszania umysłu - może historyczny, a może związany z kuchnią. Zwycięzca prz..
food service

Gastronomia

Temat smaczny a więc bliski każdemu. Organizujemy przyjęcia okazjonalne, rodzinne firmowe, ale także np. dla dzieci pod okiem dietetyka. Proponujemy ciekawe menu - regionalne, narodowe z cyklu kuchnie świata. Gotujemy dla wegetarian i wegan. Gwarantujemy dobrą jakość naszych produktów. Przygotowujemy..
legal service

Porady dla cudzoziemców i pomoc organizacyjna

Podejmujemy się pomocy osobom zagubionym w świecie urzędów i przepisów. Pomagamy załatwiać sprawy wymagające działań, które mogą przynieść niekorzystne dla naszego klienta skutki prawne. Wskazujemy instytucje, które są odpowiedzialne za załatwianie poszczególnych zadań. Pomagamy wypełniać druki i skł..
medical service

Sprzęt medyczny

Bierzemy udział w przetargach na zakupy sprzętu medycznego. Są to zarówno jednorazowe urządzenia używane np. na salach operacyjnych np. igły, nici chirurgiczne, tampony, ale też sprzęt na oddziały szpitalne jak wielofunkcyjne łóżka a nawet taborety do sal szpitalnych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny ..
import export service

Import-eksport

Te usługę realizujemy na podstawie indywidualnych umów z klientem. Podejmujemy się przewozu większości towarów oprócz nietrwałej żywności. Umowy mogą być jednorazowe, lub – ze względu na kontrakt klienta – długofalowe.
it service

Technologie informacyjne

Chcemy skorzystać z okazji i zaprezentować naszego kluczowego partnera w dziedzinie informatyki. Jest nim firma iGlobe IT Solutions, która prowadzi działalność na całym świecie. iGlobe IT Solutions pomaga przedsiębiorcom odnaleźć się we współczesnym świecie Internetu i komputerów, co może znacznie po..
GB logo

Usługi pośrednictwa pracy

Praca dla cudzoziemców i nie tylko

Praca dla cudzoziemców to jeden z głównych obszarów, w których działa G BROTHERS INTERNATIONAL. Pomagamy osobom z zagranicy w znalezieniu zatrudnienia oraz zapewniamy pełne wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z uzyskaniem zezwolenia na po..